Hakkında

İndirim Kasabası sadece indirim haberleri veriyor. İnternetten alışverişin şanı şöhreti alıp yürüdü. İnternet satış sitesi olmayan perakendeci yok diyebiliriz. Durum böyle olunca rekabetin çok büyüdüğünü de kabul etmemiz gerekiyor.

Fiziki mağazalarda rekabet bölgenize göre çok değişiyor. Örneğin Yozgat’ta ayakkabı satan bir mağazanın rakibi yan dükkanı veya karşı sokakta bulunan avndeki mağazalar oluyor. Ama internette durum daha farklı. Bir anda Türkiyenin en büyük oyuncularıyla dükkan komşusu olup onlarla rekabet etmeye çalışıyorsun.

Bu rekabette en büyük kozlardan biri de indirim. İndirim Kasabası işte bu büyük okyanustaki rekabetin en büyük kozlarından biri olan indirimi yakalamanız için kurulan ufak çaplı bir oluşum. İndirim duyuları, koleksiyon duyuruları, ilginizi çekebilecek kuponları kendi zevkine göre filtresinden geçirerek yayınlıyor.

indirim duyurusu yapan yüzlerce site var bununda farkındayız ama bildiğiniz gibi dünyada her şeyden yüzlerce var. Belki indirim duyurularına farklı bir bakış açısı getiririz yorum katarız diye kafamızda tasarlıyoruz. Niyetimiz bu.

İndirim Kasabası bazen hiç beklemediğiniz kuponları da paylaşabilir. Hiç belli olmaz bu işler. Bize hediye edilen kuponları da burada paylaşırız.