Les benjamins

Les benjamins indirim kodu, hediye çekleri, kampanya duyuruları ve daha fazlası. Les Benjamins markasına ait güncel kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Les Benjamins Hakkında
Bünyamin Aydın tarafından yaratılan Les Benjamins markası 2011 yılında kuruldu. Sokak kültürünü tasarımların odak noktası haline getiren marka sıra dışı ve yaratıcı tasarımlarıyla Türkiye’de doğup bir dünya markası haline gelmiştir.

Bugün 200’den fazla mağazada satış yapan ve dünya çapında birçok ülkede büyük hayran kitlesine ulaşan Les Benjamins kendi ürünleri dışında Adidas, Nike, Asics, Puma gibi markaların özel koleksiyonlarını da bulundurmaktadır. Bu markalarla birlikte özel koleksiyonlar hazırlamaktadır. Kendine özgün tasarımları bulunan marka her geçen gün daha da büyümektedir.

Sıra dışı tasarımları oluştururken doğu batı sentezini temel alan marka bu sayede yurtdışında bir çok ülkede popüler bir marka olmayı başardı. Özellikle İtalya Japonya’da büyük hayran kitlesine sahip markanın Türkiye dışında da satışı bulunmaktadır.

Kısa sürede popüler bir marka olmayı başaran online satış sitesiyle de müşterilerine hizmet sunmaktadır. lesbenjamins.com adresinden ulaşıp ürünleri inceleyebilir ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Benzer Markalar

Bershka
H&M
Koton
Mavi
Twist

Les Benjamins Kampanyaları
Les Benjamins markası ürünlerini sezonluk olarak çıkartan bir marka. Sezon geçişlerinde ve sezon sonlarında ürünlerinde kampanyalar ve indirimler yapmaktadır. Bazı özel dönemlerde beklenmedik kampanyalar da ortaya çıkabiliyor. Genellikle belirli koleksiyonlar üzerinde indirim yapmaktadır. Özel koleksiyon ürünlerde sezon sonlarında kampanya düzenlenmektedir.

Les benjamins indirim kuponu, indirim kodu, hediye çeki paylaşımı da yapmaktadır. Belirli şartlarda ve belirli sayıda paylaşılan bu kuponları sitemizi takip ederek edinebilirsiniz. Kampanya kullanım koşullarına uygun bir şekilde işlem yaptığınızda indirim kuponu veya hediye çekinden yararlanabilirsiniz.

Les Benjamins %40 İndirim

les benjamins indirim

Les Benjamins İndirim kampanyası ile onlarca üründe fırsatı yakalayın. Sokak stilinin öncü markalarından olan Les Benjamins belirli ürünlerde geçerli bir kampanya başlattı. lesbenjamins.com sitesinde bulabileceğiniz kampanya için herhangi bir kupon koduna ihtiyacınız bulunmamaktadır. Les Benjamins T-Shirt, Les Benjamins Sweatshirt, Les…

Les Benjamins İndirim Kuponu

les benjamins indirim

Les Benjamins markası mail aboneliği yapan herkese ilk alışverişnde geçerli %10 indirim veriyor. Les Benjamins indirim kuponu kampanyasından yararlanmak için linke tıkla ve e-posta aboneliğini yap ve %10 indirimi yakala Güncel Les Benjamins indirim kuponu indirimkasabasi.com’da

Les Benjamins %25 İndirim

les benjamins indirim

Les Benjamins Kendine has tarzı ile piyasada kendinden söz ettiren bir marka. sezonun ortasında %25 indirime girmiş. Bu markayı Beşiktaş ile yaptığı özel koleksiyonla tanıdım. Tarzım olmasa bile ortaya çıkan koleksiyon çok fazlasıyla hoşuma gitmişti. anlamlandıramadığım veye konumlandıramadığım bir tarzı…